Krakow Transfers

Transport na lotnisko


Bezproblemowa podróż do Twojego celu.
Sprawdź nasze możliwości.

Event Transfers


Z nami zaczyna się Twoja przyjemna podróż.
Z punktu A do punktu B w bezpieczny sposób i w dobrym stylu.

Business Transfers


Wiarygodny partner wspiera powodzenie Twojego biznesu.

Bus Transfers


Czy potrzebujecie Państwo zorganizowanego kursu dla grupy osób w okolicy lub na
dłuższym dystansie?


Nasza Firma

Ośmielamy się twierdzić, że jesteśmy niezawodni jak Mercedes.

 
 

 
 Transport indywidualny


Klienci korzystają z naszych usług by dotrzeć na lotnisko, różnego typu eventy, udają się na wakacje, do rodziny i w codziennym życiu – dojeżdżając do pracy czy na zakupy.


Transport do muzeów, atrakcji.


Chcąc odwiedzić ważne i ciekawe miejsca, często potrzebujecie Państwo dla siebie i swoich bliskich lub osób towarzyszących, transportu do wybranego punktu
docelowego. Chętnie pomożemy dotrzeć Państwu do celu podróży a po skończonej wizycie odwieziemy do hotelu lub domu. Częstymi kierunkami wybieranymi przez naszych klientów są: Muzeum Auschwitz-Birkenau, Fabryka Schindlera, Zamek Wawel, Kopalnia soli Wieliczka, Browary Tyskie.

Świadczymy również usługi z zakresu branży turystycznej. W naszych pakietach mamy wycieczki połączone z transportem do miejsc cieszących się popularnością wśród turystów.

Transport dla biznesuDzięki profesjonalnym usługom transportowym dla biznesu, dostosowanym indywidualnie do potrzeb naszych klientów, udało nam się nawiązać stałą owocną współpracę z wieloma osobami i przedsiębiorstwami. Z naszej usługi transportu korzystają hotele, hostele, właściciele oraz pracownicy firm.

FlotaNasze wygodne i nowoczesne auta oraz busy, zapewnią Państwu komfortową podróż. Kierowcy z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży, stanowią nieodłączny atut naszych usług.

Lotniska i eventyNasza firma obsługuje kursy indywidualne oraz grupowe. Organizujemy transport na porty lotnicze (min. Kraków - Balice, Katowice - Pyrzowice, Rzeszów - Jasionka), transport biznesowy, na przyjęcia okolicznościowe (śluby, wieczory kawalerskie, panieńskie, pogrzeby) jak i na dłuższych dystansach.

Dokądkolwiek Państwo zmierzacie, zapewnimy dotarcie we wskazane miejsce, na czas i w dobrym stylu.
polski